menu
person

15:37
פנטזיה סקסית - מה היא? הדירוג המיוחד ביותר

הגיע הזמן להודות שכל אדם הוא סוטה מעט.

התקשות רוסית ומידע פגום זרוע מסקנה כוזבת כי ליווי הוא בהכרח משהו שערורי שערורייתי, אשר צריך לשתוק. עם זאת, לעתים נדירות שיש להם את המידע כי שירותי ליווי בישראל אין שום דבר במשותף עם זנות.

לכל אחד יש שלד (ולא אחד) בארון. כולם לפחות אחד, אבל פנטזיה סקסית ונלהבת וחמה, שהיא לפעמים הודאה. בעיתון הדרום אמריקאי, לימודי מין אינם משוחררים כל כך מאמר מרתק. היא היתה על פנטזיות למבוגרים.

התוכן של המאמר

1 חילופי שותפים ופוליגמיה 2 סקס אסור 3 הרפתקאות ומשהו חדש 4 BDSM 5 סקס קבוצתי

המאמר נראה כי מחצית מהנשאלים יש סקיצות מין כאלה, אשר אגודת הפסיכיאטרים הדרום אמריקאים בשם לא נורמלי. במילים אחרות, מושחתות. אז, אתה יכול להכריז בביטחון - רוב המבוגרים - אלה עדיין לא נורמלי.

שאלות מתבוננות כאן: מה הם, אלה פנטזיות מטורפות ביותר? מה אנשים מפנטזים ביותר? כדי לספק סקרנות, מדען דרום אמריקאי, חוקר מין החזיק מחקר ענק עם תפקיד של ארבעה אלפים 100 70 אנשים על החיים הסקסיים שלהם. הוראה זו פורסמה בספר "תגיד לי מה אתה רוצה".

כל מה שאתה צריך לדעת מה הם לחתוך את המאמר על ידי התייחסות.

וכך הם הנה, 5 פנטזיות חם.

חילופי שותפים פוליגמיסייי

פריט זה אינו על שלישיה למין ולא על אורגיות. זוהי מערכת יחסים חינם, שם השותפים עשויים להיות שקטים לקיים יחסי מין בצד. רוצה לשאול, זה, רק החבר'ה שאל? הגברת לא תסכים. לא כאן היה. הסקר הראה כי 79% מהחבר'ה ושישים ושתיים% מהגברות חופשיות. מספר גדול. הנתונים הבאים הם אפילו יותר מרגש. 70% בחורים ו -51% נשים נחתכים על פוליאמיות. במילים אחרות, הם רוצים להכיל מספר יחסים רומנטיים! ועל תוסף - 66% בחורים ו -45% מהגברות לא אכפת לבקר Swingers, במילים אחרות, לשינוי שותפים עם זוג אחר.

Sex2

גבר מאוד מפתה אותו כי קשה לגשת. לכן הוא מסודר לחלוטין כל אדם. כי זה הגיוני כי סקס אסור תופסת מקום רביעי רבוע בדירוג של פנטזיות חמות.

אחד השיעורים האסורים הוא מציצנות. עם כל האנשים האלה להסתכל מאחורי חשוף או שיש זוגות מין, אשר לא חשוד בזה. תסתכל באופן בלתי חוקי. אולי גם גורם זה מוסיף פלפל מיוחד לאוהבים לראות.

סגנון זה פשוט לא יכול לא להתאים לרשימת פנטזיות חמות. כן, יותר מ -60% מהנשאלים זיהו כי ישנם כאב פיזי מעת לעת שותף במיטה. אבל כאב בהיר. לעתים קרובות גורם כאב הוא גם לא במיוחד חסר סקר.

ושוב, זה נענש כיבוש. מה אולי, מגביר את ההנאה של אקסהיביציוניסטים.

הרפתקה ומשהו חדש 3

כל אדם, בשלב מסוים, מעצבן לעשות אותו עיסוק שוב ושוב. בפרט, אם זה נוגע למין. שגרה סקס מהר מאוד להקפיץ. בעוד חידושים במיטה מניחים להחיות תשוקה והתלהבות של אוהבי. כי הרצון להביא משהו חדש הוא אחד לעתים קרובות נמצא פנטזיות סקסיות. https://www.israelxclub.co.il/girls-cat/%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA-

סקס במקומות אחרים, בעבר לא ניסה, גם רווחים שלו perch בעסקים. אתה יכול לנסות משהו חדש בתוך גבולות השינה, לדוגמה, מחייב. או לשחק סצינה עם פתאומי ומרגש היכרות עם המשך מרתק. תנוחות חדשות גם להשיג שפע מצעים.

BDSM 4

פופולריות 2 בידור אסור - פטיש ב דברים שיכולים לגרום להתרגשות סקסית. אלה נעליים, תחתונים, גרביים, חזיות. ועוד סוג של הנאה אסורה - אקסהיביציוניזם. אקסהביציונים להציג את עצמך מול אנשים באיזו אמא ילדה או יש סקס בפומבי ללא הסכמה שלה. מה זה יותר סקרן, מחשבות כאלה הביעו יותר משתתפי הנשים ".

הקבלות השכיחות ביותר ב- BDSM, אשר מפנטזים על משתתפי הסקר - סטירה, המשרתים ומציג נצרים.

התקשות סובייטיות ושאויות של מידע זרועו ניחשת לא מדויקת כי ליווי - כל זה משהו שערורייתי, זה צריך לשתוק על עובדה זו. אבל מעטים יודעים כי שירותי ליווי בישראל אין שום דבר במשותף עם זנות.

שום דבר לא אכזרי. גם אנשים להכיר בכך שהם מעדיפים כאב קל, מתואמים עם שותף ומבוקר.

יותר מ -65% של חסידי BDSM מכירים בכך שהם יעדיפו את התפקיד כפפות מאשר שכיחות. במילים אחרות, רבים מעדיפים להיות תחת שליטה מאשר לקחת את זה לא.

עוד סטטיסטיקה סקרנית. 66% גבירותיי יותר ממחצית החבר 'ה הם לחתוך על סקס מאולץ כי מהדהד את ההעדפות לשחק תפקידו של חסידים.

קבוצת Sex5

ובסופו של דבר, פנטזיה מספר אחת - סקס קבוצתי. 89% מהמשתתפים הודה כי יש בערך משולש. 74% fantasize אורגיות, 61% - Hang-Bang (סקס קבוצתי עם תפקיד יותר משלושה אנשים).

גברים נוטים יותר לרצות סקס קבוצתי. בעוד הגברות אינן מטרידות במיוחד את רצפת השותפים. רוב האנשים שנסקרו היו על העובדה כי הפנטזיות שלהם הם בני זוג או חשוב לעם שלהם, בנוסף למסה מינית. ובכן, זה לא רומנטי?!

הנה הם, 5 הגילויים החמים ביותר. סקרן לגבי מה עוד לחתוך אנשים?

Просмотров: 263 | Добавил: shinxhaeriogas | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar